Premiové čaje Ronnefeldt

Ronnefeldt Teavelope Earl Grey 25x1,5g

Ronnefeldt Teavelope Earl Grey 25x1,5g

Prvotřídní Darjeeling obohacený bergamotovou silicí.

Černý čaj prochází delší oxidací (někdy se nesprávně mluví o fermentaci) než zelený čaj, oolong (polozelený) nebo bílý čaj. Ale všechny tyto typy jsou vyráběny z lístků Camellia sinensis. Černý čaj má silnější vůni a obsahuje více kofeinu než ostatní méně oxidované čaje.

Teavelope je porcovaný čaj chráněný v nepropustné obálce. Balení brání míchání jednotlivých vůní, pronikání vlhkosti, a jednotlivé čaje si tak po dlouhou dobu uchovají své nezaměnitelné a­roma.

Teavelope je porcovaný čaj, chráněný v nepropustné obálce. Tímto způsobem je zabráněno míchání jednotlivých vůní, pronikání vlhkosti, a jednotlivé čaje si tak po dlouhou dobu uchovají své nezaměnitelné a­roma.

Tradiční rodinná firma Teehaus Ronnefeldt vznikla v roce 1823 a patří k nejstarším obchodníkům s čajem v Evropě. Zakladatel společnosti Johann Tobiash Ronnefeldt umístil sídlo firmy do Frankfurtu, centra mezinárodního obchodu.

Dnes stojí v čele společnosti Frank Holzapfel spolu se svým synem Janem-Berendem. Podle filozofie firmy Ronnefeldt se čaj zpracovává pouze ortodoxní metodou. Tato tradiční metoda nabízí výhradně čaje nejvyšší kvality.

Naše cena s DPH:
179 Kč
Naše cena bez DPH:
155,65 Kč

Dostupnost:
Skladem