Illy

Illy Espresso INTENSO - 250g zrnková káva

Illy Espresso INTENSO - 250g zrnková káva

Nový design, stejná kvalita kávy Illy Intenso Dar. Tmavě pražená 100% Arabica, výborná na přípravu malého espressa. Intenzivní a plná káva s tóny kakaa a sušeného ovoce.

 

Pražírna kávy Illy v Terstu je jednou z nejznámějších a nejkvalitnějších pražíren na světě. Již od roku 1933 ztělesňuje Illy slavnou tradici italského espressa. V Illy používají odrůdy kávy Arabica nejvyšší jakosti, které se vyznačují nižším obsahem kofeinu. Udávané množství je méně než 0,5%. Šálek kávy Illy poznáte podle typické zrnité, červenohnědé cremy, která zůstává i dlouho po zamíchání. Chuť je pestrá, příjemně pikantní a zároveň jemná. Vůně Illy je silná a intenzivní.

Úspěch Illy espressa tkví v jedinečné harmonii mezi kyselostí a hořkostí. Použitím jednoho druhu kávy této harmonie není možné dosáhnout, proto je Illy směsí devíti kvalitních druhů odrůdy Arabica. Káva Illy má nízký obsah kofeinu, její zrna jsou tříděna elektronicky a balena pomocí tzv. „presurizace“.

Illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení kávy. Hermeticky uzavřené plechové dozy poskytují absolutní záruku zachování nejlepší kvality kávy na cestě k vám.

 

Pražírna Illy v italském Terstu je jednou z nejznámějších a nejprestižnějších pražíren na světě. Již od roku 1933 se podílí na tvorbě slavné tradice italského espressa. Vznik a umístění pražírny právě v blízkosti tohoto přístavního města není žádnou náhodou. Již po více než 400 let je přístav v Terstu branou do Evropy pro většinu dovážené kávy z Jižní Ameriky. Pro výrobu a pražení kvalitní směsi kávy je tak mnohdy nejdůležitější mít dobré vztahy s místními obchodníky a majiteli rejdařských firem.

Naše cena s DPH:
189 Kč
Naše cena bez DPH:
164,35 Kč

středně silná káva

velmi pěkná pěna

vyšší obsah kofeinu

perfektní pro kávové automaty

perfektní pro espresso

perfektní pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

dobrá jako ranní káva

Dostupnost:
SklademGalerie