Illy

Illy Monoarabica Guatemala 250g, zrnková káva

Illy Monoarabica Guatemala 250g, zrnková káva

Káva illy Monoarabica jsou kávová zrna odrůdy arabica původem pouze z jedné oblasti. Má tak vždy unikátní intenzivní chuť, kterou si vychutnáte především jako šálek krémového espressa.

Oblast: Guatemala, Huehuetenango.

Pražírna kávy Illy v Terstu je jednou z nejznámějších a nejkvalitnějších pražíren na světě. Již od roku 1933 ztělesňuje Illy slavnou tradici italského espressa. V Illy používají odrůdy kávy Arabica nejvyšší jakosti, které se vyznačují nižším obsahem kofeinu. Udávané množství je méně než 0,5%. Šálek kávy Illy poznáte podle typické zrnité, červenohnědé cremy, která zůstává i dlouho po zamíchání. Chuť je pestrá, příjemně pikantní a zároveň jemná. Vůně Illy je silná a intenzivní.

Úspěch Illy espressa tkví v jedinečné harmonii mezi kyselostí a hořkostí. Použitím jednoho druhu kávy této harmonie není možné dosáhnout, proto je Illy směsí devíti kvalitních druhů odrůdy Arabica. Káva Illy má nízký obsah kofeinu, její zrna jsou tříděna elektronicky a balena pomocí tzv. „presurizace“.

Illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení kávy. Hermeticky uzavřené plechové dozy poskytují absolutní záruku zachování nejlepší kvality kávy na cestě k vám.

 

Naše cena s DPH:
169 Kč
Naše cena bez DPH:
146,96 Kč

Dostupnost:
SklademAlternativní zboží