Mega slevy

Jolly Caffé Firenze - 1000g, zrnková káva

Jolly Caffé Firenze - 1000g, zrnková káva

Tradiční směs ze srdce Toskánska s důrazem na vysoký podíl jakostních odrůd Arabica z vysokohorských oblastí střední a jižní Ameriky, doplněné o odrůdy Robusty v poměru 70:30. Přimícháním tradiční jihoamerické Robusty získává směs výtečně silnou cremu, intenzivní kakaovou chut a vyšší obsah kofeinu. Zvolený poměr odrůd velmi má velmí příjemnou interakci s mlékem a skvěle se tak hodí pro přípravu mléčných variant cappuccino nebo latte macchiato.

Pokud směs Firenze připravíte ve svém domácím automatickém kávovaru, můžete se těšit na příjemné čokoládové espresso s vůní lískových oříšků.

Stejně jako všechny ostatní prestižní pražírny i Jolly Caffé vyrábí kávové směsi metodou odděleného pražení v malých dávkách podle druhu zrn. Na závěr následuje studené smíchání jednotlivých odrud. Celkový vynikající výsledek ovlivňuje také uskladnění kávy, proces správného ochlazení po pražení a optimální stav zrna, ze kterého se dostávají zbytkové plyny po pražení.

Pražírnu Jolly Caffé S.p.A. naleznete v městečku Grassina na předměstí Florencie. Historie společnosti Jolly Caffé S.p. A. sahá do roku 1953. Velký milovník kávy Dante Balardinelli, založil společnost s cílem vyrábět nejlepší kávu ve Florencii a možná i na světě. Jako jeden z mála majitelů pražíren byl ochoten investovat velké částky do vývoje nových zařízení a studia precesu pražení kávy. Během několika let se stal jedním z neuznávanějších pražičů v Toskánsku. Kromě snahy o vysokou kvalitu pražené kávy byl Dante také pověstný svým pevným poutem k samotným zemědělcům pěstujícím kávové boby na plantážích. I v letech neúrody jim finančně pomáhal a staral se, aby mohli dál držet své plantáže a nemuseli je prodávat národním korporacím.

Naše cena s DPH:
499 Kč
Naše cena bez DPH:
433,91 Kč

silná káva

perfektní pěna

střední obsah kofeinu

perfektní pro kávové automaty

perfektní pro espresso

velmi dobrá pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

velmi dobrá jako ranní káva

Dostupnost:
SklademAlternativní zboží