Prémiové kávy

Blasercafé  Lilla é Rose - 1kg, zrnková káva

Blasercafé Lilla é Rose - 1kg, zrnková káva

Po několikaté pauze se do naší nabídky vrátila tradiční směs od Blasercafe Lilla e Rose. Intenzivní květné, ovocné a kořenité aroma dává této směsi spolu se středním stupněm pražení mimořádně plnou příchuť.

Skvělá směs kávy tvoří výběrová Arabica ze Střední Ameriky s podílem odrůd kávy Robusta z Jávy a Indie. Velkou zajímavostí je to, že si společnost Blaser kávové boby pro tento druh kávy pěstuje sama na více než 30 vlastních plantážích pod přísnou kontrolou a dohledem italských a švýcarských odborníků.

Pro pražení se používá speciální rotační pražící buben konstrukce Rommell, který zaručuje postupné pomalé pražení kávy a tím i nižší hořkost a takřka žádnou kyselost. Pro tuto směs byly zvoleny výběrové kávy Arabica s podílem vynikajících praných odrůd kávy Robusta z Jávy a Indie.

Káva byla vytvořena koncem 90. let jako směs vyjadřující mezi baristy nový trend a od té doby byla hned čtyřikrát použita vítězi švýcarského mistrovství baristů. S výrazně bohatým buketem se díky 20 % praných zrnek kávy Robusta z Jávy vyznačuje intenzivní sytostí a hustou pěnou.

Díky střednímu stylu pražení získává káva Blaser Lilla é Rose jemnou ovocnou příchuť s nádechem koření a sladce vyváženou chuť.

 

Naše cena s DPH:
699 Kč
Naše cena bez DPH:
607,83 Kč

středně silná káva

velmi pěkná pěna

vyšší obsah kofeinu

perfektní pro kávové automaty

dobrá pro espresso

perfektní pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

dobrá jako ranní káva

Dostupnost:
SklademAlternativní zboží