Mokaflor Bernini 100% Arabica 1kg, zrnková káva

Kód: 1750
zrnkova velkoobchodna cena
699 Kč –12 %
Mokaflor Bernini 100% Arabica 1kg, zrnková káva
699 Kč –12 % 609 Kč / ks 543,75 Kč bez DPH
Skladem

Do konce léta najdte v našem prodeji všechny směsi od Mokaflor za zvýhodněnou cenu 499,- Kč

Záměrem při výrobě směsi Mokaflor Bernini 100% Arabica bylo vytvořit vynikající kávu nejen z hlediska kvality, ale především dosáhnout toho nejlepšího možného výsledku při přípravě klasického espressa. Výsledkem je tak jemná směs 100% Arabic, dokonale vyvážená tělem a vůní s nízkou kyselostí. Čokoládový nádech Vám zůstane v paměti ještě dlouho po dopití posledního šálku.


Andrea Bernini je na dílo svých předků patřičně hrdý a velmí rád prezentuje tuto směs na výstavách osobně. Máme rádi tradiční rodinné produkty a především proto nám je pražírna Mokaflor tak sympatická. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rok 1950 je rokem od kterého se odvíjí příběh rodinné pražírny Mokaflor. Tradice pražení je v této malé firmě předávána z otce na syna již douhých 65 let. Volba kontinuity, znalostí a zkušeností získaných za toto období je pilířem pražení kávy Mokaflor. V pražírně do dnešních dní je kladen velký důraz na ruční výrobu bez použití moderních senzorických přístrojů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mokaflor
Hmotnost: 1 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mokaflor - rodinná pražírna ze srdce Toskánska.

V roce 1950 se začal psát příběh malé rodinné pražírny Mokaflor. Tradice a znalosti pražení se tak v této malé firmě se předávají již více jak 70 let. I přes dlouhou historii pražírnu překvapivě nenaleznete v žádném moderním areálu a pro své balení kávy se musíte vydat do úzkých uliček centra Florencie. Malý objem výroby, desítky let zkušeností a získaných znalostí umožňují vytvářet neopakovatelné směsi v prvotřídní kvalitě. Poslední roky se pražírna vydala také do nových způsobů pražení a v nabídce tak najdete i směsi vhodně pro alternativní přípravy kávy.

Volba kontinuity, znalostí a zkušeností získaných za toto období je pilířem pražení kávy Mokaflor. Pražírnu dnes vedou společně sestry Bernini a stále i přes moderní trendy a myšlení nové generace, je zde kladen velký důraz na ruční výrobu.