Diemme Caffé Miscela Oro - 1kg, zrnková káva

Kód: 471
zrnkova
599 Kč –16 %
Diemme Miscela Oro - 1kg, zrnková káva
599 Kč –16 % 499 Kč / ks 445,54 Kč bez DPH
Skladem

Miscela Oro je vlajkovou směsí od Caffè Diemme, složená z 100 % arabic a speciálně vytvořenou pro zahraniční trh. Tato směs vyniká sofistikovanou rovnováhou chutí, poskytující plné tělo a vytrvalou dochuť s výraznými tóny čokolády a mandlí, zejména při přípravě jako espresso. Sladké tóny karamele se ještě více zdůrazňují při zpracování s mlékem, vytvářejíce rozkošný a harmonický kávový zážitek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cílem pražení kávy jsou optimální vlastnosti kávy a maximální využití každé složky. Tohoto cíle dosahují v Diemme pomalým pražením v rotujícím bubnu při konstantní teplotě kdy každou složku směsí praží samostatně po malých dávkách.

Italský Příběh, který každý den nachází cestu do šálků milovníků kávy po celém světě prostřednictvím směsí a speciálních káv z jednoho původu, které si lidé užívají v barech, cukrárnách, hotelech a restauracích, až po své domovy.

Psal se rok 1927, kdy Romeo Dubbini založil společnost Diemme Industria Caffè Torrefatti v Padově. Dnes vedou firmu již jeho vnuci Giannandrea společně s bratrem Federicem Dubbini, kteří převzali vedení od svého otce Giulia v roce 1997. Diemme zakládá svůj růst na vášni pro kávový svět a neustálém výzkumu, až po rozšíření potěšení z kávy vysoké kvality do více než 40 zemí po celém světě.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Diemme Caffe
Hmotnost: 1 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 1
Intenzita: Středně silná
Obsah kofeinu: Střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již přes 90let symbolizuje značka Diemme záruku úžasné chuti a kvality všem milovníkům kávy..

Počátek pražírny se datuje do roku 1927 kdy v Padova její zakladatelé, Romeo Dubbini a Mario Malagoli, vášnivý obdivovatelé kávy, se rozhodli naplnovat věnovat také jejímu pražení. Počáteční název společnosti DM Caffè (Dubbini a Malagoli) byl záhy nahrazen dodnes používaným Caffè Diemme.