Doprava zdarma

Osobní odběr

Veškeré nabízené zboží v našem internetovém obchodu si můžete zakoupit také v naší prodejně v Brně. V případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro vás zarezervováno a poté si jej můžete vyzvednout.

Osobní odběry jsou možné každý pracovní den Po-Pá od 9 - 12 hod, 13 - 16 hod. Naše prodejna se nachází na ulici Škrobárenská 4.

Osobní odběry lze uhradit hotově nebo platební kartou na prodejně případně předem bankovním převodem (v tomto případě dostane zákazník informaci k převzetí objednávky až po připsání částky na náš bankovní účet). Na prodejně lze platit platební kartou.

Kurýr, po celé ČR zdarma od objednávky nad 2000,- Kč

Objednávky se zpracovávají každý pracovní den do 16:00 hod a jsou doručovány prostřednictvím společnosti DPD CZ obvykle následující pracovní den po celé České Republice. Objednávky přijaté později a ve večerních hodinách se odesílají opět následující pracovní den.

Objednávky doručované spediční společností DPD CZ je možné hradit:

  • Dobírkou / v hotovosti. Zákazník platí v hotovosti při doručení zásilky kurýrem.

                 Osobám v karanténě nemohou být dobírkové zásilky předávány.

  • Dobírkou / platební kartou. Veškeré naše dobírky lze při doručením kurýrem zaplatit také prostřednictvím platební karty. Přímo při doručení má tak zákazník možnost se dodatečně rozhodnout zda zaplatí zásilku hotově nebo platební kartou. Cena dobírky je 19 Kč.
  • Převodem. Platbou předem na náš bankovní účet. Objednávka je odeslána ve stejný den, kdy dojde k připsání částky na náš bankovní účet.

Kurýr je zdarma v případě objednávky nad 2000 Kč
Objednávky do 2000 Kč zaplacené předem bankovním převodem mají cenu dopravy 69 Kč.
Objednávky do 2000 Kč placené klasickou dobírkou (platba na místě kurýrovi v hotovosti nebo platební kartou) mají cenu dopravy 69 Kč, cena dobírky je 19 Kč.

Kurýr Vás bude kontaktovat před doručením a domluví si s Vámi přesné místo a čas doručení. Lze se domluvit i na změně místa a času doručení. Při využití tohoto způsobu dopravy je nutné zadávat telefonní číslo, na kterém jste k zastižení po celý den.
Zásilku můžete sledovat zde. Naleznete zde pole „Sledování pohybu zásilky“ kam napíšete číslo zásilky, které Vám bylo zasláno na email.

Při přebírání zásilky zkontrolujte stav jejího obalu, zejména pak, zda není jakýmkoli způsobem porušen a není opravován jinou páskou. Pokud zásilka vykazuje vady, rozbalte ji pouze v přítomnosti dopravce. V případě jakýchkoliv zjevných porušení nebo deformací odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte, abychom si domluvili další postup. Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození, či ztrátu obsahu později, nemůžeme již aktivně vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. Reklamace pak může být komplikovanější.

V případě, že převezmete zásilku a až po otevření zjistíte, že její obsah je poškozený, kontaktujte zákaznický servis DPD na čísle 841 700 700 a sdělte toto spolu s číslem zásilky pracovníkovi kurýrní služby. Následně požadujte sepsání zápisu o škodě a to nejpozději do 2 dnů od převzetí. Nahlášení reklamace poškozené zásilky tak neodkládejte. Po zaevidování škody se s Vámi již spojíme a domluvíme si další postup k odeslání nového zboží.

Kurýr po Brně

Objednávky přijaté do 16:00 hod se zvoleným doručením kurýrem po Brně jsou doručovány následující pracovní den. Objednávky s tímto způsobem doručením je možné hradit v hotovosti při předání případně předem bankovním převodem (objednávka je pak doručována až po připsání částky na náš bankovní účet) U stálých zákazníků je samozřejmě možná také platba na fakturu. V tomto případě Vám dorazí zboží spolu s fakturou s předem dohodnutou splatností.

Kurýr po Brně je v případě objednávky nad 1500 Kč zdarma.

V případě objednávky do 1500 Kč je cena kurýra po Brně 69 Kč. V současné době se kurýr po Brně týká těchto brněnských lokalit:

 

Přehled platebních metod:

Dobírka

Nejpoužívanější způsob platby je klasická dobírka. Za zboží platíte až při převzetí zboží kurýrovi DPD. Dobírku lze při převzetí uhradit platební kartou.

Bankovní převod

Po obdržení Vaší objednávky Vám automaticky odešleme číslo našeho bankovního účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet.

Je důležité uvést správný variabilní symbol, tak abychom platbu správně a rychle přiřadili k Vaší objednávce. Nejpozději druhý pracovní den po obdržení částky na náš bankovní účet k Vám zboží zvolenou přepravou odešleme.

Hotově (osobní odběr)

Platba v hotovosti je možná při osobním osobní odběru na naší prodejne nebo při zvolení našeho rozvozu po Brně a okolí.  V případě osobního odběru si zboží můžete přímo zakoupit na naší prodejně v Brně na ulici Škrobárenská 4. Platit na prodejně lze platební kartou.

V případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro vás zarezervováno a poté si jej můžete vyzvednout.

Podle zákona o evidenci tržeb  je prodávající povinen vystavit  kupujícímu účtenku. Zároveň je  povinen zaevidovat přijatou tržbu  u správce daně online; v případě  technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.